Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Necros Editor Corporation (Original Corporation)

2 participanți

In jos

Necros Editor Corporation (Original Corporation) Empty Necros Editor Corporation (Original Corporation)

Mesaj Scris de Necros Dum Apr 12, 2009 6:02 pm

Detin o corporatie internationala specific PhotoShop! Editam in nume profesional orce fel de imagine si ne-am gandit ca promovarea se face prin faima iar faima se face prin promovare!

Asa ca ne-am gandit sa ne inregistram pe un forum pe care il gasim pe google (am gasit acest forum) , sa creem un topic special cu numele corporatiei noastra internationale de editori profesionisti si sa creem imagini speciale pentru orice utilizator!
Ne-a placut comunitatea dumneavoastra si vom ramane aici...
Deci daca doriti orice fel de imagine puteti cere aici sau la categoria speciala "Cereri" din acest forum!

Va multumim si mult respect,
Necros Editor Corporation (Original Corporation) 29prl9f
Necros
Necros
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 44
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Necros Editor Corporation (Original Corporation) Empty Re: Necros Editor Corporation (Original Corporation)

Mesaj Scris de MiRo Lun Apr 13, 2009 4:26 am

As dori orice poza pentru a stabilil experienta voastra in photoshoporice tematica care iti/va fi pe plac.
Astept poza cu mari asteptari din partea corporatiei Necros editor corporation care editeaza in nume profesional Necros Editor Corporation (Original Corporation) 365808
MiRo
MiRo
Graphic Designer
Graphic Designer

Numarul mesajelor : 69
Data de inscriere : 05/04/2009
Varsta : 30
Localizare : In my dreams XD

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum